Lars Gynning "Tulipana" vävd tapet

Lars Gynning
Lars Gynning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS GYNNING, vävd tapet, "Tulipana", Manufactura de Tapecarias de Portalegre, Portugal, gobelängteknik, signerad GYNNING MTP samt etikettmärkt, 199 x 102 cm

Smärre slitage

875500

2021-02-28