Lars Gynning "Hollandia" vävd tapet

Lars Gynning
Lars Gynning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS GYNNING, "Hollandia", vävd tapet, Manufactura de Tapecarias de Portalegere, Portugal, gobelängteknik, signerad GYNNING MTP samt etikettmärkt 201 x 100 cm

smärre slitage

875501

2021-02-28