Luxus Vägglampor 1 par

Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par
Luxus Vägglampor 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, Luxus, modell 4081.19, vitmålat trä, kupa i vit opak plast, ljusa skärmar, etikettmärkta, höjd ca 42

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksspår samt åldersrelaterat slitage, 1 kupa med ojämn form

875532

2021-02-14