Sängskåp

Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp
Sängskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGSKÅP, 2, 1 par, tidigt 1900-tal, skåp samt låda och luckor med bakomliggande hyllor, senare bemålning, höjd ca 123, bredd 43, djup 37 cm

Kompletterade, bruks och åldersrelaterrat slitage

875541

2021-02-14