Sängskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGSKÅP, 2, 1 par, tidigt 1900-tal, skåp samt låda och luckor med bakomliggande hyllor, senare bemålning, höjd ca 123, bredd 43, djup 37 cm
Kompletterade, bruks och åldersrelaterrat slitage
875541
2021-02-14