Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VINGLAS, 5 st, 1800-talets första hälft, balusterformade skaft, slipade cuppor, delvis förgyllda, höjd ca 14-15 cm.
Åldersrerelaterat slitage, nagg, tillverkningsdefekter
875542
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här