Klubbat för:
5 000 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt. lackerade fururibbor, ca 180x300 cm, ihoprullbar.
Ställvis slitage och repor
875546
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här