Alvar Aalto extra stor skärm

Alvar Aalto extra stor skärm
Alvar Aalto extra stor skärm
Alvar Aalto extra stor skärm
Alvar Aalto extra stor skärm
Alvar Aalto extra stor skärm
Alvar Aalto extra stor skärm

Klubbat för:

5 000 EUR

1 000 EUR

ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt. lackerade fururibbor, ca 180x300 cm, ihoprullbar.

Ställvis slitage och repor

875546

2021-02-14