Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GALLERIMATTOR, 2 st 1960-tal, röllakan, den ena signerad JJ, ca 230x80 cm
Zustandsbeschreibung
slitage fläckar
875558
2021-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner