Mattor

Mattor
Mattor
Mattor
Mattor
Mattor
Mattor

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GALLERIMATTOR, 2 st 1960-tal, röllakan, den ena signerad JJ, ca 230x80 cm

Zustandsbeschreibung

slitage fläckar

875558

2021-02-14