Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGRAM, SÄNGBORD, Allinwood Tuvan, 1900-tal, furu, gavlarnas höjd ca 120 cm, 190x210 cm, sängbordens mått ca 35x45, höjd 67 cm
bruksslitage
875559
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här