Johansson Design matgrupp

Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp
Johansson Design matgrupp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANSSON DESIGN, matgrupp, (5 dlr), samtida, bord med 4 stolar, rund bordsskiva, centralben i mässing, stolar med stoppad och klädd stomme, vitt konstskinn, bordets höjd ca 71, diameter 100 cm, stolar med sitthöjd 45 cm

Slitage, bruksspår, färgsprickor, repor och märken

875574

2021-02-14