Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
HAY, "Marble pendant", taklampa, skärm av marmor, höjd ca 6, diameter 13 cm
Bruksslitage med repor, SAV garanterar ej funktionen
875575
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här