Hay taklampa Marble
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
HAY, "Marble pendant", taklampa, skärm av marmor, höjd ca 6, diameter 13 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage med repor, SAV garanterar ej funktionen
875575
Päivämäärä:
2021-02-14