Golvlampa Atelje Lyktan

Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

ATELJE LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 140 cm

Slitage, anlupen mässing, fläckar
Lös skärmanordning

875586

2021-02-15