Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
ATELJE LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 140 cm
Slitage, anlupen mässing, fläckar
Lös skärmanordning
875586
2021-02-15