Henri Matisse
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI MATISSE, efter, signerad och daterad 47 i trycket, motivet är hämtat från en litografi betitlad "Nice, Travail et Joie" utgiven av Mourlot 1948, bladmått ca 100x64 cm
Oramad, kantskador, veck i marginalen
875595
2021-02-14