Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, signerad och daterad 47 i trycket, motivet är hämtat från en litografi betitlad "Nice, Travail et Joie" utgiven av Mourlot 1948, bladmått ca 100x64 cm

Oramad, kantskador, veck i marginalen

875595

2021-02-14