Faskinkniv Sverige m/1848

Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848
Faskinkniv Sverige m/1848

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FASKINKNIV, Sverige, m/1848, med balja, stämplad med ankare för flottan, total längd ca 60 cm

Slitage

875598

2021-02-15