Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULTUNA, "Jubileumsljusstaken Adolf Fredrik", ljusstakar, ett par, 2007, svart marmor och förgylld mässing, stämplad Skultuna I11, höjd ca 24 cm

Smärre bruksspår

875601

2021-02-14