Sidobord
2021-02-14
875603
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1920/30-tal, 4 lådor, fanér i bl a björk, topskiva i glas, höjd ca 61 samt 61x61 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage