Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, skaft med fjälldekor samt blomsterkorg, urnformad ljuspipa, höjd ca 34 cm

Smärre slitage, senare dragstänger

875606

2021-02-10