Ljusstakar Frankrike
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, skaft med fjälldekor samt blomsterkorg, urnformad ljuspipa, höjd ca 34 cm
Smärre slitage, senare dragstänger
875606
2021-02-10