Skrivbord
2021-02-10
875610
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD med klaffar, 1900-tal, England, idegran, beslag i metall, läderklädd skiva, höjd 76, 137x68, vardera klaff 29 cm
Slitage, märken