HÖGANÄSKRUS från försvaret

HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret
HÖGANÄSKRUS  från försvaret

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGANÄSKRUS med tappkran, 1900-talets första hälft, glaserad keramik, stämplad i godset samt märkt med tre kronor, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

875635

2021-02-14