Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksslitage
875638
2021-02-13