HÖGANÄSKRUS

HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS
HÖGANÄSKRUS

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

HÖGANÄSKRUS med tappkran, 1900-talets första hälft, glaserad keramik, stämplad i godset , höjd ca 55 cm

Bruksslitage

875639

2021-02-14