Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PARTNERS DESK, 1900-talets slut, England, fanérad i idegran, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 78, 166x166 cm
Avslag, slitage
875643
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här