Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ALEXIUS HUBER (född 1939): Komposition, signerad Alexius Huber, numrerad 6/10, vitmetall monterat på plexiglas, ca 13x13 (20x20) cm
875651
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här