Komposition Alexius Huber

Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber
Komposition Alexius Huber

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ALEXIUS HUBER (född 1939): Komposition, signerad Alexius Huber, numrerad 6/10, vitmetall monterat på plexiglas, ca 13x13 (20x20) cm

875651

2021-02-15