Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2021-02-10
875654
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Storviggen, signerad Reuterswärd, 13/300, färglitografi, ca 45x77 cm
Proveniens , Gåva till tidigare ägare vid invigningen av Sparbankernas bank 1977