Musköt

Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUSKÖT, slaglås, tidigt 1900-tal, kolv med skuren dekor, längd ca 121 cm

Omfattande slitage

875671

2021-02-14