Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1940-tal, metall, trä samt pressglas, höjd ca 42 cm

Bruksslitage

875672

2021-02-15