Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (född 1935): Kvinna , signerad Cassigneul, 69/120, färglitografi, bildmått 31x23 cm

875673

2021-02-10