Kristina Jöred oljemålning

Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913): "Vita hästen ", signerad och daterad K Jöred, -73, olja på pannå, ca 27x39 cm

875677

2021-02-10