Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CYKEL, monark, crescent "mod "Competizione", ca 1960-tal
Zustandsbeschreibung
Ställvist krafftigt slitage, saknar sadel, ej funktionstestad,
875679
2021-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner