Cykel

Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CYKEL, monark, crescent "mod "Competizione", ca 1960-tal

Zustandsbeschreibung

Ställvist krafftigt slitage, saknar sadel, ej funktionstestad,

875679

2021-02-16