Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, tallrikar, assietter, 13 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets mitt, musselmaletdekor, varierande modell, diameter ca 19-23 cm
Nagg, slitage, varierande modell
875683
2021-02-15