Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): 2 litografier, signerade, Provtryck samt 43/210, ca 57x37 samt 54x37 cm
875706
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här