Peter Dahl litografier

Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): 2 litografier, signerade, Provtryck samt 43/210, ca 57x37 samt 54x37 cm

875706

2021-02-14