Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, Falkenbergs Belysning, ca 1950-tal, mässing samt ek, märkt undertill FLB, höjd ca 123 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage skador vid ledarm

875708

2021-02-14