Golvlampa
2021-02-14
875711
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, ca 1930-tal, stomme av björk, höjd ca 130 ink skärm ca 158 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej fumktionen, bruksslitage