Gittan Jönsson färglitografi

Gittan Jönsson färglitografi
Gittan Jönsson färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GITTAN JÖNSSON (född 1946): "Sisyfos agitato", signerad, daterad -14 och numrerad 12/150, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Kuntoraportti

875721

Päivämäärä:

2021-02-10