Gittan Jönsson färglitografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GITTAN JÖNSSON (född 1946): "Sisyfos agitato", signerad, daterad -14 och numrerad 12/150, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Kuntoraportti
875721
Päivämäärä:
2021-02-10