Lego 1950-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEGO, 1950 tal, "Lego mursten, system i lek", fabriksförpackning med byggelement, dessutom medföljer "Plast byggläda" NK leksaker med byggelement, legos förpackning 23x38 cm
Förpackningar med slitage/skador,
875724
2021-02-10