Lego 1950-tal

Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal
Lego 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEGO, 1950 tal, "Lego mursten, system i lek", fabriksförpackning med byggelement, dessutom medföljer "Plast byggläda" NK leksaker med byggelement, legos förpackning 23x38 cm

Förpackningar med slitage/skador,

875724

2021-02-10