Elisabeth Ohlson fotografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): "Anna och jag", ur serien "Könskrigare", fotografi, signerad och numrerad 86/150, synligt mått ca 45x35 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
875737
Päivämäärä:
2021-02-10