Elisabeth Ohlson fotografi

Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): "Anna och jag", ur serien "Könskrigare", fotografi, signerad och numrerad 86/150, synligt mått ca 45x35 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

875737

Päivämäärä:

2021-02-10