Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984 resp 1985, ca 31x27,5 resp 32x28 cm
Oramade i mapp
875743
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här