Peter Freudenthal litografier
2021-02-10
875743
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984 resp 1985, ca 31x27,5 resp 32x28 cm
Oramade i mapp