Peter Freudenthal litografier

Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984 resp 1985, ca 31x27,5 resp 32x28 cm

Oramade i mapp

875743

2021-02-10