Picnicväskor och termos 1950-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

PICNICVÄSKOR, 3 st, samt termos, 1950-tal, bemålad plåt, handtag i läder, inredning med hyllplan för smörgåsar, höjd ca 20, 27x14 cm, termos, höjd 25 cm

Handtag med skador
Märken

875747

2021-02-15