Skulptur Bertil Herlow Svensson
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BERTIL HERLOW SVENSSON (1929-2012): "Heterogen homogen", signerad, daterad och numrerad a tergo, Bertil Herlow Svensson -66 17/105 "10 x 10", konstruktion av aluminiumstänger med ram i aluminium, ca 63x63 cm
Ram med slitage, märken
875753
2021-02-15