Skulptur Bertil Herlow Svensson

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERTIL HERLOW SVENSSON (1929-2012): "Heterogen homogen", signerad, daterad och numrerad a tergo, Bertil Herlow Svensson -66 17/105 "10 x 10", konstruktion av aluminiumstänger med ram i aluminium, ca 63x63 cm

Ram med slitage, märken

875753

2021-02-15