Oljemålning Ivar Ekelund

Oljemålning Ivar Ekelund
Oljemålning Ivar Ekelund
Oljemålning Ivar Ekelund
Oljemålning Ivar Ekelund
Oljemålning Ivar Ekelund
Oljemålning Ivar Ekelund

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IVAR EKELUND (1908-2002): Kustmotiv, signerad Ekelund, olja på duk, ca 37x80 cm

875760

2021-02-15