Oljemålning Kjell Högström

Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): Stilleben, signerad Högström, daterad 08, olja på duk, ca 99x134 cm

875768

2021-02-15