Erik Chambert vitrinskåp

Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp
Erik Chambert vitrinskåp

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIK CHAMBERT (1902-1988), vitrinskåp, 1930-tal, jakaranda med intarsiadekor av olika träslag, tvådelad, vitrindel med hyllplan, nedre delen med dörrar och bakomliggande hyllplan, höjd ca 157, 82x75 cm

Bruksslitage

875787

2021-02-11