Gunnar Eklöf armlänstol

Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol
Gunnar Eklöf armlänstol

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR EKLÖF, armlänstol, "Åkerblomstolen", för Gärsnäs Möbler, 1900-talets mitt, stomme i ek, sits och rygg av läder, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, repor och märken, patina på läder

875788

2021-02-14