Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SKÅP, 2 st snarlika, Kina, 1900-tal, skuren dekor, lackarbete, bronserade, höjd 102-104, 52x40 cm
Slitage och skador, låsprintar saknas
875831
2021-02-12