Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 2 st snarlika, Kina, 1900-tal, skuren dekor, lackarbete, bronserade, höjd 102-104, 52x40 cm

Slitage och skador, låsprintar saknas

875831

2021-02-12